2017 Alternatif Balayı Önerileri

2017 Alternatif Balayı Önerileri

Evlilik hazırlığı mı yapıyorsunuz? Balayında yurtdışına gitmek isteyen kişiler için farklı tatil yerlerinde ve ülkeler de alternatif tatil önerileri sizlerle buluşuyor. Özellikle balayı çiftleri için 2017 yılında tercih edebilecekleri pek çok ülke ve yer bulunuyor. Eğer sıcak yöreler de denize girerek sıcak kumlarda ve güneşlenerek tatil yapmak isterseniz Maldivler en iyi alternatifler arasında yer alıyor. Bunun dışında farklı ve egzotik uzak doğu kültürü içinde yine bembeyaz kumları uçsuz bucaksız sahilleri ile Phuket son derece cazip bir seçenek haline geliyor.
Balayı-önerileri

Balayında Nerelere Gidilir?

2017 balayı önerileri içinde özellikle tercih edilen ve sıkça karşılaştığımız Avrupa ülkeleri de yine alternatif balayı seçenekleri arasında yerini alıyor. Roma, Paris, Florensa, Venedik adeta balayı için yaratılmış romantik şehirler arasında yer alıyor. O balayında hep gitmek istediğiniz bir ülkenin sokaklarında sevdiğinizle romantik bir yürüyüş hayalleri kuruyorsanız, bütçenizi zorlamayacak bir tatil arıyorsanız ülkemiz içinde de bir çok balayı mekanları için farklı alternatif tatil yöreleri yer alıyor. Bu seçenekler içinde tek ihtiyacınız olan uçak bileti ve kalacağınız yeri ayarlamak elbette ki.

Yurt İçi Balayı Mekanları

Ülkemiz de gidebileceğiniz balayı yöreleri Fethiye Kaş, Datça, Bodrum, Kapadokya gibi mekanlar son derece cazip fiyat seçenekleri ile yurt dışı turlarına oranla daha uygun fiyatlı ve yöresel turlar şeklinde olmaktadır.